Natuurijs
Extra activiteiten op natuurijs! Zie hier de planning van week 6:
Ma-Vrij: Elke dag schaatsen van 16:00-21:00 met koek en zopie aanwezig!
Maandag:
- Tjas uur op natuurijs, en kardinge
- De trainingen op natuurijs zullen zijn voor de groepjes ACLO, 1,2,3, 4 en 5 (dit zal naar schatting ongeveer 80 mensen zijn.) Deze trainers zullen dan ook gevraagd worden om daar training te geven. de trainingen lopen vanaf 17:00 tot 18:00. Dit zal aangegeven worden doormiddel van een lucht hoorn. Blijven schaatsen is uiteraard goed! De trainingen vinden plaats bij het Duisenberg building op Zernike. Opslaan
- De Groepen 6,7 en 8 zijn welkom op natuurijs maar zullen daar geen training hebben daarnaast moeten ze wel rekening houden met de recreanten. Op Kardinge zullen de trainers van de groepjes 6,7 en 8 aanwezig zijn na alle waarschijnlijkheid zal dit een soort selectie uur worden.
Dinsdag:
Zal er om 19:00 gestart worden met een kortebaan wedstrijd op het Zernike. Opgeven kan via
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
onderwerp Korte baan.
Er is dan verlichting op de baan. Deze wedstrijd is in alle gevallen een Groningse studenten kampioenschap (GSSK). Echter zijn wij nu bezig om ook te kijken of wij een gewestelijke kampioenschap kunnen organiseren. Hiervoor zijn wij nog even afhankelijk van hoe het ijs zich ontwikkeld op een andere locatie.
Donderdag:
Studenten duursportcompetitie zal plaats vinden op natuurijs op het Zernike, De wedstrijd kan andere regels krijgen hier wordt nog naar gekeken. Elk Tjas lid is welkom om deel te nemen. Opgeven kan via de site van de Duur sportcompetitie http://www.duursportcompetitie.nl/ of via
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
onderwerp DSC
Het Tjas uur zal gewoon op Kardinge zijn daar zullen dan ook alle trainers aanwezig zijn.


